Ortadağ Adak

Maltepe Adak Adaklık Saış ve Kesim Merkezi

Ortadağ Adak, KURBAN HİZMETLERİ Sancaktape ilçesi Ortadağ mahallesi mevkisinde bulunan Adak Kurban Satış Tesisimizde siz değerli mahalle sakinlerimizin ibadetlerini yerine getirmelerine vesile oluyoruz. Tesisimiz Dede’den toruna miras kalan çalışma aşkı, iş disiplini ve helal kazanç ilkeleri ile hareket etmektedir. Adak kurban tesisimiz geçmişten günümüze sayısız müşteriye hizmet vermiş ve vermeye devam etmektedir. Ortadağ mahallesi halkımız, Adak Kurbanlık Koç, Adak Kurbanlık Koyun, Adak Kurbanlık Keçi gibi bütün küçükbaş hayvanlara tesisimizde rahatlıkla ulaşabilir. 12 ay aralıksız hizmet veren tesisimiz için müşteri memnuniyeti her zaman temel hedef olarak belirlenmiştir. Sizde ORTADAĞ KURBAN SATIŞ TESİSİ çatısı altında kaliteli ve güvenilir bir hizmet almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

650 TL’den Başlayan Fiyatlarla Anadolu’nun köylerinden ve yaylalardan kendi aracımız ile tek tek toplanan Adaklık Koç, Adaklık Koyun ve Adaklık Keçi’lere en uygun fiyatlar ile ORTADAĞ ADAK KURBAN SATIŞ TESİSİ çatısı altında ulaşabilirsiniz. Herkes Adak Kurban ibadetini kolaylıkla gerçekleştirebilsin diye şimdi 650 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Adaklık Kurbanlık Koç – Koyun – Keçi Nereden Alınır ?

Bu işlem şu şekilde gerçekleşmektedir; Türkiye’nin bütün bölgelerini gezerek küçükbaş Adaklıkları toplamaya devam ediyoruz. Ülkemiz de bulunan her şehirde haftanın belirli bir günü hayvan pazarları kurulmaktadır. Bu pazarlarda Koç keçi koyun kuzu gibi her çeşit küçükbaş hayvan bulunmaktadır. Sabahın erken saatlerinde kurulan hayvan pazarlarında dışarıdan gelen alıcılar ve yerli satıcılar bulunur. Tesisimiz kadrosu, her hafta farklı bir şehre kendi küçükbaş hayvan nakil aracı ile giderek, sıkı pazarlıklar sonucu topladığı Adaklık Koç, adaklık koyun, adaklık keçi gibi küçükbaş hayvanları ORTADAĞ MAHALLESİ ADAK KURBAN SATIŞ TESİSİ‘nde satışa sunulmaktadır.

Değerli müşterilerimiz adak kurban ibadetinin olmazsa olmaz parçası olan kesim işlemi uzman kasaplar eşliğinde yapılmaktadır. Adak adamak kadar büyük önemi olan kesim hizmetinde uyulması gereken püf noktaları vardır. İşinde uzman kasaplarımız bu püf noktalara ucu ucuna bağlı kalarak, adak kesim işlemini en sağlıklı şekilde yerine getirmektedirler. Kesim yapılan alan, et parçalanan alanın sürekli temiz olmasına büyük önem gösterilir. Kasaplarımız eldiven ve önlük kullanmadan kesim işine başlamazlar. Adak Kurbanlarınız en son aşamada poşetlenmiş şekilde teslim edilir.

Tesisimiz Periyodik Olarak Dezenfekte Edilmektedir.

Ortadağ Kurban Servis Hizmeti

ORTADAĞ ADAK KURBAN SERVİS HİZMETİ
Servis Aracımız ÜCRETSİZDİR.

Tesisimiz siz gelmeden adak ve kurbanınızı kapınıza kadar getiriyor. Hem de hiç bir ücret talep etmeden. Kasabımız ve mobil servis aracımız ile vermiş olduğunuz adrese geliyor, orada kesim işlemlerini gerçekleşiyoruz.

Dilerseniz görüntülü arama ile siz buradaymış gibi Vekaleten dualar eşliğinde Adak Kurbanlık kesilir adresinize veya istenilen bir başka adrese ( Hayır kurumları, çocuk esirgeme kurumu, Yetimler derneği, Muhtarlıklar) hiçbir ücret talep etmeden teslim edilir.

Düğün, Dernek açılışı, Tören, İş yeri açılışı, Temel atma, Asker uğurlama, Gelin alma gibi her türlü organizasyonlarda istediğiniz adrese kasabımız ile gelerek adak kurbanınızı ücretsiz bir şekilde orada kesip parçalara ayırarak poşetlenmiş şekilde teslim ediyoruz. Detaylı bilgi için lütfen arayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir