Kadıköy Adak

Kadıköy adak, bir kurban satın almak çoğumuz için zor bir süreçtir. Hayvan seçim kriterleri ve değerlendirilmesi gibi sorulara cevap vermek oldukça zordur. Bu noktada bazılarımız yanılıyor olabilir. Kadıköy adak ticari hizmetlerinde bunun artık bir sorun olmadığını biliyor muydunuz?

Kasıtlı olarak satın aldığınız ve her adımını gördüğünüz bir hizmet arıyorsanız, Kurban Bayramı’nda kendi payınızı ayıramadığınız kurbanlar adına payları dağıtamıyorsanız, bir uzman arıyorsanız ve size yardımcı olabilecek bir hizmet arıyorsanız Kadıköy adak aradığınız çözüm olabilir. Kendiniz için bir hayvan seçerek ve kesme, el yordamıyla yaparak başlayabilirsiniz. İslami kurallara göre tüm fonksiyonları gerçekleştirebiliriz. Ayrıca sadece canlı kurban satın almak ve en ucuz kurbanlara yakınlaşmak için bizimle, Kadıköy adak ile iletişime geçebilirsiniz. Her zaman kurbanlık hayvan satın alabilir veya vekalet ile hayvanlarımızdan satın alabilirsiniz.

Kurban Bayramı’nda yapılan fiyat değişiklikleri bizim görüşümüzle örtüşmemektedir. Her zaman en düşük kesim oranlarını sunuyoruz ve en yüksek kalite standartlarını korumaya çalışıyoruz. Kadıköy adak ile ilgili hizmetlere yılın herhangi bir zamanında kaydolursanız, size mümkün olan en düşük ücret ödenecektir. En yüksek kalite standartlarında en düşük fiyat için lütfen bizimle iletişime geçin.

Sağlığınız için en iyi ortama sahibiz. Bize almak istediğiniz ürünler en iyi hijyen ve sağlığa sahiptir. Kurbanlar da hijyenik koşullarda sunulmaktadır. İslami kurallara göre kesim yapılan tesislerimizde ayrıca uygun koşullarda kasaplar ile paylaşılmaktadır. Hayvancılıkta uzun yıllara dayanan tecrübemizi profesyonel bir hizmet olarak sunuyoruz. Bu aşamada bize güç vererek en uygun fiyatlarla kendi kurbanınızı seçebilirsiniz.

Kadıköy adaklık satışı, az sayıda şirket tarafından profesyonel olarak sağlanan bir hizmettir. Kadıköy adaklık satışları beklentilerinizi aşan koşullar ve en iyi fiyatları sunuyor. Dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek büyükbaş ve küçükbaşlar için teklif satın alabilir ve kaydedebilirsiniz. Ayrıca danışmanlık hizmetleri de sunuyoruz. Yani kurbanların bilgi ve tecrübesine sahip olmanıza gerek yok. Çalışanlarımız tüm işlemleri kolaylaştırır. Bizimle web sitemizdeki iletişim kanalından iletişime geçebilirsiniz. Uzman kadromuz size detaylı bilgi verecek ve size en uygun çözümü sunacaktır.

Bir kimse İslami açıdan yükümlü olmasa da Allah’ın rızasını kazanmak için ibadet etmeye yemin edebilir. Kadıköy Adaklık Kurban onlardan biri. Örneğin, “Hasta babam iyileşirse koyun keseceğim” demek yemin olur.

Bir adaklık kurbanda bulunması gereken temel özellikler şunlardır:

Adaklar  sığır, deve, koyun ve sığır tarafından yapılır. Bu hayvanlar dışındaki hayvanlar kesilmemelidir.

Kesilecek hayvanlar belli bir yaşa ulaşmış olmalıdır. Deve 5 yaşında ise manda ve sığır 2 yaşında, keçi ve koyun 1 yaşında ise kesilebilir.

Kurbanın uzuvları dolu, iyi beslenmiş ve sağlıklı olmalıdır. Kör, özürlü, hasta, azgın, zayıf, dişlerin tamamı veya bir kısmı, göğüs, kuyruk veya kulakların eksik olması istenmez. Ancak hayvanın doğuştan boynuzu yoksa veya doğuştan seviliyorsa bunlar kesilmesine engel değildir.

Derneğimiz, seçimlerin özgün, kabul edilebilir ve kabul edilebilir olması için tüm kriterleri karşılamasını sağlar. İslami kurallara göre kesme ve dağıtım işlemlerini gerçekleştirir.

Adak adayan kimse bu hayvanın etini yiyemez. Zekat almasına izin verilmeyen insanlar da yiyemez. Çocuklara, ebeveynlere, kocaya veremez. Kurban kesmek söz konusu olduğunda akılda tutulması gereken benzer hükümler vardır.

Derneğimiz, tüm bu güvenlik hükümlerine uygun olarak kesme ve dağıtma prosedürlerini titizlikle uygulamaktadır. Kurbanınızı kurban etme ve ibadetini dini gereksinimlerinize uygun olarak barışçıl ve uygun bir şekilde yerine getirme yetkisi vererek bu hizmetten yararlanmanız mümkündür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir