Büyükbakkalköy Adak

Maltepe Adak Adaklık Saış ve Kesim Merkezi

Büyükbakkalköy Adak, Türkiye’nin en ucuz adak kurban üretim merkezidir. En uygun fiyatlı adaklar bizdedir. Her keseye uygun adaklıklar bulunur. Adaklık koç satışı yapan firmamız tüm adaklıkların temizliğine ve sağlığına önem vermektedir. Adaklık koç kurbanlıklar düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmektedir. Veteriner kontrolünden geçmeyen adaklğımız yoktur. Hayvanlar sağlıklı olduğuna emin olunduktan sonra adaklık koç satışına devam edilmektedir. Kurbanlık koç kesimi ücretsiz olarak hijyenik ortamlı kesimhanelerimizde yapılmaktadır. Kurbanlık adaklarınızı bağış yapacağınız kişi yada kurumlara biz sizin adınıza ücretsiz olarak götürüyoruz.

Kesimhanelerimizi gören müşterilerimiz gönül rahatlığı ile kurbanlarını bize kestirmektedirler. Maltepe Büyükbakkalköy Mahallesi Adak Kurban Satış Yeri maltepede adak satışı işinde oldukça iddaalı olup kendisine bu işte rakip tanımamaktadır. Kurbanlarını anadolunun yaylalarından özel olarak tek tek seçerek getiren firmamız, müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı kendisine ilke olarak edinmiştir. Anadolu’nun en ucuz adak kurban satış yeri olmamız bizi size bir tık daha yakınlaştırıyor.

Maltepe Büyükbakkalköy Mahallesi Adak Kurban Satış Yeri

Fiyat olarak en iyi olan kurbanlık koyunları en ucuz fiyata size sunuyor. Adaklık kuzu ve adaklık keçi satış ve kesim hizmetimiz bulunmakla beraber adak keçileriniz ücretsiz olarak kesim yapılmaktadır. Adak kesim için adaklığınızı satın aldıktan sonra en fazla beş dakika bekleme süresi içerisinde kurbanınız kesilip parçalara ayrıldıktan sonra size teslim edilecektir. Sizde bu süre içerisinden bir kahvemizi içebilirsiniz. İşinde profesyonel uzman kesim ekip kadromuzdaki kasaplar İslami usullere uygun bir şekilde kurbanlık adaklık kesimi işinizi sizden vekalet aldıktan sonra keserler. Kesilen kurban adak temiz streil ortamdaki kesimhanemizde derisi yüzüldükten sonra parçalarına ayırılır. Parçalara ayrılan adaklık koyununuz yada adaklık koç veya keçiniz size temiz bir şekilde paketlenerek teslim edilir.

Maltepe Büyükbakkalköy Mahallesi Adak Satış

Maltepe Büyükbakkalköy Mahallesi Adak Kurban Satış Yeri İstanbul’un anadolu yakasındaki en ucuz adak kurban satış merkezidir. Aradığınız tüm adak koç, adak keçi, adaklık koyun, adak kuzu Maltepe Adak Kurban Satış merkezinde bulunmaktadır. Anadolu yakası adaklık ihtiyaçlarınıza anında ve hızlı çözümü en uygun fiyatlarla karşılayan firmamız yılların verdiği tecrübesini müşterilerini mutlu ederek göstermektedir. Adak satın almak isterseniz ilk önce bizimle görüşmenizde fayda var.

TASARIM & SEO

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir