Ferhatpaşa Adak

Maltepe Adak Adaklık Saış ve Kesim Merkezi

Ferhatpaşa Adak & Adaklık Adak kurbanlarınızı isteğiniz doğrultusunda ihtiyaç sahibi ailelere dağıtımını kendimiz ve sizlerle beraber yapıyoruz. Aş evlerine, mahalle muhtarlıklarına, Kur’an Kurslarına ve de kurbanlık bağış kabul eden tüm kurumlara teslim ediyoruz. İsterseniz whatsapp’tan görüntülü veya video çekimi ile isminizi söyleyerek kurban ve adaklıklarınızı kesiyoruz. evinize kadar istediğiniz şekilde etlerinizi parçalayaıp ayrı ayrı poşetlerin içinde pay ederek karton kutularla teslim ediyoruz. Ödemeyi elden veya hesap numaramıza gönderim yapabilirsiniz. Gelip yerimizi görebilirsiniz. Kendiniz kurbanınızı beğenip seçebilirsiniz. Sizin yanınızda kesim ve paketleme İstek doğrultusunda yapılmaktadır.

Mobil araçlarımızla isteğiniz doğrultusunda iş yerlerinize, inşaatlarınıza, düğünlerinize, özel günlerinize servis ve kesimimiz ücretsiz olarak İstanbulun ilçelerine hizmetimiz vardır.

Malımızı kendimiz Anadoludan köylerden kendi araçlarımızla topluyoruz. Onun içinde her bütçeye uygun adak kurban,
yılın 12 ayı 365 gün devamlı bulunmaktadır. Kesenize uygun fiyatlarla canlı kilo fiyatımızda küçüklüğüne büyüklüğüne göre satmaktayız. Fiyatlarımızı ucuz görüpte kalitesiz bir hayvan alıyoruz sanmayın. Kendimiz köylerden birer ikişer olarak topluyoruz. Değerli müşterilerimiz Sürümden kazanıyoruz.

Adak kurbanlarınızı isteğiniz doğrultusunda ihtiyaç sahibi ailelere dağıtımını kendimiz ve sizlerle beraber yapıyoruz. Aş evlerine, mahalle muhtarlıklarına, Kur’an Kurslarına ve de kurbanlık bağış kabul eden tüm kurumlara teslim ediyoruz. İsterseniz whatsapp’tan görüntülü veya video çekimi ile isminizi söyleyerek kurban ve adaklıklarınızı kesiyoruz. evinize kadar istediğiniz şekilde etlerinizi parçalayap ayrı ayrı poşetlerin içinde pay ederek karton kutularla teslim ediyoruz. Ödemeyi elden veya hesap numaramıza gönderim yapabilirsiniz. Gelip yerimizi görebilirsiniz. Kendiniz kurbanınızı beğenip seçebilirsiniz. Sizin yanınızda kesim ve paketleme İstek doğrultusunda yapılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir