Küçükbakkalköy Adak

Küçükbakkalköy Adak & Adaklık; İşlemlerinizi vekalet vererek gerçekleştirebileceğiniz gibi Akika kurban merkezimizi ziyaret ederek de kestirebilirsiniz.  Seçtiğiniz akika kurbanınızı ücretsiz olarak kesiyoruz. Bunun yanı sıra dilediğiniz boyutlarda parçalama işlemi de tarafımızca gerçekleştirilmektedir.

Küçükbakkalköy  Adak Satış İstanbul Anadolu yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz. Küçükbakkalköy Adak bölgesinde,  Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.
Servis ve kesim hizmeti ücretsizdir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir