Zümrütevler Adak

Maltepe Adak Adaklık Saış ve Kesim Merkezi

Zümrütevler adak, kurban satış yeri sizlere tamda dini usullere uygun ve tüm kontrolleri yapılmış kurbanlıkları sunar. İçinizin rahat edeceği ve en ehemmiyetlisi de Allah’a adamış olduğunuz kurbanınızın en iyi ve en güzeli olmasını isterseniz. Bunun farkında olan ekibimiz siz değerli müşterilerimizin Allah’a sundukları adaklık kurbanlıklara en iyi şekilde bakarak satım öncesinde iyi bir besiye çekmektedir. Ayrı olarak son günlerde yaşanan sıkıntılı kırmızı et meseleninden dolayı adağınızı gerçekleştirmek için emin bir firma bulamadıysanız, sizlere haftanın her günü hizmet veren firmamızı incelemenizi öneririm. Kesim yapacak olan kasaplarımızdan kesimden sonra parçalayacak çıraklara kadar her biri işinin ehli ve bu konuda ihtiyaç duyulan mesleksel yeterliliklere sahip kişilerden oluşmaktadır.

İstanbul gibi büyük bir şehirde ne yazık ki kurban kesimleri büyük problem olmaktadır. Bilhassa de kurban bayramlarında yaşanmakta olan büyük sıkıntılar sonrasın da kesilmesi şart olan adaklıklar ne yazık ki ertelenmektedir. Şükür, Akika ve adak gibi kurban kesimleri haricinde sene içerisindeki tüm et tüketimlerini de düzenli olarak kurban keserek yapmak isteyen kişiler artık Zümrütevler adak kurban satış yeri hizmetlerinden yararlanmaktadırlar. Satılan tüm büyükbaş ve küçükbaş kurbanlıklar bakım ve temizlikleri düzenli olarak yapılan mekânlarda yetiştirilmektedir. Mekânlarda yapılan kesimlerde adaklıkların sahipleri isterlerse adaklıkların başında durabilmekte ve kurbanlıklarının hangi şartlar altında kesildiğini görebilmektedirler. Sonrasında parçalanan ve paketlenen adaklıklarını da alarak hanelerinin yolunu tutmaktadırlar.

Elbette herkes kurban bayramı da dâhil olmak üzere alacakları kurbanların ücretlerinin uygun olmasını istemektedirler. Bunun içinde ihtiyaç duyulan araştırmaları yapmaktalar ve uygun ücretlere emin kişilerden adaklıklarını almaktadırlar. Müşterilerini düşünen ve bu konuda yıllardır özenle çalışan Zümrütevler adak kurban satış yeri müşterilerinin memnuniyetlerini kazanmak onlara parasal tasarruflar sağlamak hesabına fiyatları oldukça asgariye indirmektedirler. Hiçbir sıhhat meselesi bulunmayan ve İslami usullere göre kesimleri yapılan hayvanları normalinden çok daha uygun ücretlere alabilmekte kurban sahiplerini ayrı olarak hoşnut etmektedir. Sadece kurban bayramında değil tüm sene içerisinde her türlü isteğe uygun kurbanlar için kurban satış yeri ziyaret edilmeli ve bu özel hizmeti tüm etrafa önererek herkesin kaliteli hizmetlerden yararlanması sağlanmalıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir